23:30

HƏFTƏ İÇİ

  • 23.10.2014 01:07

    Qubada iki minik avtomobili toqquşdu: 2 yaralı FOTOLENT

  • 22.10.2014 17:46

    Xaçmazda bələdiyyə seçkiləri öncəsi ixtisaslaşdırılmış kurslar keçirilir

  • 22.10.2014 17:26

    Qubada möhtəşəm “alma bayramı” keçirildi

  • 22.10.2014 09:41

    Sutka ərzində atəşkəs 13 dəfə pozulub

  • BE.
  • ÇA.
  • Ç.
  • CA.
  • C.
  • Ş.
  • B.
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı Canlı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı Canlı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Mister yaxşı oğlan"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı Canlı
15:30
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou (təkrar)
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou
22:00
"Regionda gün"
22:35
"Region idman" İdman verilişi
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə" Canlı
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "İdeal qətl"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı Canlı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı Canlı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Flabber"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı Canlı
15:30
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou
22:00
"Kapital" İqtisadi proqram
22:35
"Fototur"
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə" Canlı
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Satqın"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı Canlı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı Canlı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Tomas və sehrli dəmir yolu"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı Canlı
15:30
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou (təkrar)
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou
22:00
"Aqronom" Kənd təsərrüfatı proqramı
22:35
"Kriminal" Sənədli xronika
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə" Canlı
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Dostdanda artıq "
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı Canlı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı Canlı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Ata və ana dünyanı xilas edirlər"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı Canlı
15:30
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou (təkrar)
16:30
"Region xəbər" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou
22:00
"Regionlayn" İctimai-siyasi tok şou - Region mövzular
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə" Canlı
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Təklif"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı Canlı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı Canlı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "3 Ninza"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı Canlı
15:30
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou (təkrar)
16:30
"Region xəbər" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma:Başlanğıc" Realiti şou
22:00
"Elin adamı" Regionun simaları
22:35
"Buralar" Şabran
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə" Canlı
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Mizerere"
7:30
Cizgi filmi
9:00
"Səhər çələngi" Səhər - musiqili veriliş
10:30
"Kulinar" Mətbəx proqramı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
"Sevgi nağılı"
12:30
"Renessans" Həftənin mədəniyyət icmalı
13:00
"Regionun fəxri" Portret proqram
13:30
"Bu gün" informasiya proqramı
13:45
Bədii film: "Müstəqillik günü"
16:30
"Region xəbər" informasiya proqramı
17:30
"Elmanla gəzək görək" Kənd turizmi
18:00
Sənədli film "Müslüm adlı kainat"
19:00
"Kolxoz 85" Serial
20:00
"StundUp" Yumoristik proqram
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Piyada" İntellektual əyləncəli proqram
22:05
"Yeri var" tele tanıtım
22:15
"Kinomaniya"
22:45
Oskar namizədləri: "Mavi Jasmin"
8:00
Cizgi filmi
10:00
"Şirinlər" uşaq proqramı
10:30
"Ay uşaqlar" Uşaq proqramı
11:00
"Əsgər" Hərbi proqram
11:30
"Əməkdar" Portret veriliş
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
"Avtodrayv"
12:30
"Bilik kuboku" İntellektual oyun
13:30
Bədii film: "Deyingən"
15:30
Sənədli film "Ramiz Hacıyev"
16:30
"Xəbərlər"
16:45
"Çəkən var" Yumoristik proqram
17:00
"100 yaşa" Uzunömürlülər haqqında
17:30
"Gəncsən" Gənclər üçün proqram
18:00
Bədii film: "Yaşıl fənər"
20:00
"Bu Həftə" Analitik proqram
21:00
"İzi itməyən cinayətlər" Sənədli-kriminal proqramı
22:05
"Yeri var" tele tanıtım
22:15
"Şou məkan"
22:45
Bədii film: "Leysan"

RTV sosial şəbəkələrdə



Partnyorlarımız: