09:00

ŞƏNBƏ

  • 18.09.2014 12:31

    Əhalinin nəzərinə!

  • 18.09.2014 12:19

    Qusar və Şabranda yanğın hadisəsi baş verib

  • 18.09.2014 12:09

    Siyəzənli boksçular Türkiyədən 6 medalla döndü

  • 18.09.2014 11:22

    Kanadada Xocalı faciəsinin qurbanlarına həsr olunmuş abidənin açılışı keçirilib

  • BE.
  • ÇA.
  • Ç.
  • CA.
  • C.
  • Ş.
  • B.
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Pələngin komandası və 100 əjdaha dağı"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi "Şirinlər"
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı
15:30
"Ferma" Realiti şou
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntelektual veriliş
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Gines rekordları"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Regionda gün" - Regionda çalışan Bakılılar haqda
22:35
"Region idman" İdman verilişi
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Uoll Strit.Pul əsla yatmaz"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Rokki və Bulvinklin macəraları"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı
15:30
"Ferma" Realiti şou
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntelektual veriliş
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Gines rekordları"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Kapital" İqtisadi proqram
22:35
"Foto tur"
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "İsti Yava adası"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Azərbaycan kinosu: "Üzeyir ömrü"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı
15:30
"Ferma" Realiti şou
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntelektual veriliş
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Gines rekordları"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Aqronom" Kənd təsərrüfatı proqramı
22:35
"Kriminal" Sənədli xronika
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "İstedadlı şagird"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Azərbaycan kinosu: "Üzeyir ömrü" 2 ci hissə
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı
15:30
"Ferma" Realiti şou
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntelektual veriliş
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Gines rekordları"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Region line" İçtimayi-siyasi tok şou
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Robot və Frenk"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Gənc əjdaha ovçusunun macəraları"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Saqlamlıq proqramı
15:30
"Ferma" Realiti şou
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntelektual veriliş
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Gines rekordları"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Elin adamı" Regionun simaları
22:35
"Buralar"
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Hadisə"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Gözəl varlıqlar"
7:30
Cizgi filmi
9:00
"Səhər çələngi" Səhər - musiqili veriliş
10:30
"Kulinar" Mətbəx proqramı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
"Sevgi nağılı"
12:30
"Renesans" Həftənin mədəniyyət icmalı
13:00
"Regionun fəxri" Portret proqram
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Bədii film: "Qara cəngavər"
16:30
"Bu gün" informasiya proqramı
17:30
"Gəzək görək" Kənd turizmi
18:00
"Köməyə gəl" Sosial proqram
19:00
"Kolxoz 85" Serial
19:30
"Əhməd hardadır" Serial
20:00
"StundUp" Yumoristik proqram
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Piyada" İntellektual əyləncəli proqram
22:05
"Yeri var" tele tanıtım
22:15
"Kinomaniya"
22:45
Oskar namizədləri: "Doqquz"
8:00
Cizgi filmi
10:00
"Damdabaca" uşaq proqramı
10:30
"Ay uşaqlar" Uşaq proqramı
11:00
"Əsgər" Hərbi proqram
11:30
"Əməkdar" Portret veriliş
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
"Avtodrayv"
12:30
"Bilik kuboku" İntellektual oyun
13:30
Bədii film: "Gəlmələr"
15:30
Sənədli film "Üzeyir Hacıbəyov"
16:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
16:45
"Çəkən var" Yumoristik proqram
17:00
"100 yaşa" Uzunömürlülər haqqında
17:30
"Gəncsən" Gənclər üçün proqram
18:00
Bədii film: "Təqib"
21:00
"İzi itməyən cinayətlər" Sənədli-kriminal proqramı
22:05
"Yeri var" tele tanıtım
22:15
"Şou məkan"
22:45
Bədii film: "Sınmış güllər"

RTV sosial şəbəkələrdə



Partnyorlarımız: